İş Birimlerimiz

Pazarlama & Satış

İSAR, geliştirilen iş modelleri ve esnek organizasyon yapısı ile farklı dış pazarlarda, farklı kültürlerde ve risk ortamlarında satış ve pazarlama faaliyetlerinde bulunmaktadır.

İSAR, çeşitli kurumlara, ürün, servis sağlayıcısı şirketlere Ortadoğu, Afrika, Avrupa ve Orta Asya pazarlarında iş geliştirme, satış ve pazarlama hizmeti vermektedir. Bu hizmet dış yatırım, özellikli ihracatlar, ürün ithalatları, dağıtım kanalları oluşturulması ve danışmanlık hizmetleri şeklindedir.

İSAR, faaliyette bulunduğu ülke piyasaları dışında merkezi satın alma yolu ile mal ve hizmet tedarik eden Uluslararası Yardım Kuruluşları ve global firmaların da tedarikçisi konumundadır.

Satın Alma

İSAR, Müşterilerine merkezi satın alma yolu ile hizmetler vermektedir.

Promosyon ürünleri, basım-yayım, gıda ve hayvancılık gibi sektörlerde Müşterilerinin ihtiyaçları maksimum fayda ile tedarik edilmektedir.

Bu amaçla faaliyet gösteren Satın Alma birimimiz, ilgili sektörlerde marka üretici konumunda olan şirketlerle  yapılan anlaşmalar kapsamında hizmet verdiği firmalara kesintisiz ve kaliteli servis sunmaya devam etmektedir.

Lojistik

İçerik hazırlanıyor. Çok yakında ekleyeceğiz.