Hakkımızda

2017 yılında İstanbul’da faaliyete geçen İSAR Corporation, 2018 yılı boyunca Afrika ülkelerinde gıda ve hayvancılık konusunda çalışmalarını sürdürmüş ve birçok firmaya bu alanda saha desteğinde bulunup, finansal ve organizasyonel danışmanlık yapmıştır.

Ayrıca, Türkiye ve Çin merkezli her türlü promosyon ürünlerinin temini konusunda aracı firma görevini üstlenmiş, Türkiye iç pazarına ve Global pazardaki iş ortaklarına tedarik konusunda destek olmuştur.

Yeni bir firma olmasına rağmen kurucuların ve finansörlerinin global deneyimi onu güçlü kılmakta ve yeni global iş ortakları ile sadece ulusal değil uluslararası düzeyde hızla büyümekte ve güçlenmektedir.

2020 yılında ise hizmet alanına yayıncılığı da ekleyerek Alman ortağı ile faaliyetlerini sürdürmeyi hedeflemektedir.

Hizmetlerimiz

2017’den bugüne daha iyisi için hizmet alanlarımızı genişleterek büyüyoruz.

 1. Markalama

  Kurumunuzun adını iç ve dış mekanlara farklı çözüm önerileri ve uygulamalarla taşıyor, birlikte iz bırakıyoruz.

 2. Grafik Tasarım

  Marka kimliğinizi oluşturmanıza yardımcı oluyoruz. Arzu ettiğiniz kurumsal temsiliyet için gerekli olan fikir, tasarım ve üretim süreçlerinde özenle hareket ediyoruz.

 3. Organizasyon

  Katılımcı sayısı kaç kişi olursa olsun, etkinlik nerede yapılırsa yapılsın size en güzel anıları bırakmak için sağlam kadromuz ile yanınızdayız.

 4. Matbaa Ürünleri

  Tüm baskı işlerinizi, sunduğumuz yenilikçi çözümlerle kaliteden ödün vermeden, hızlı ve zamanında teslim etmek bizim önceliğimiz.

 5. Prodüksiyon

  Bugünlere nasıl geldiğinizi en iyi siz bilirsiniz. Biz ise hikayenizi en iyi şekilde anlatacak tanıtım filminin, reklam filminiz peşindeyiz. Siz sadece hikayenizi anlatın biz de hikayenizi güçlü kılmak için senaryo ve prodüksiyon ekibimizle size destek olalım.

 6. Promosyon Ürünleri

  Kurum içinde çalışan bağlılığını artırırken, kurum dışında marka itibarına katkı sağlayacak kurumsal hediyeler üretiyoruz. Klasik hediye seçeneklerinin yanında, size özel  hediye seçenekleri sunarak tercihinizi kolaylaştırıyoruz.

 7. VIP Hediyelik

  Özel tasarım, benzersiz hediyeler ile gönüller kazanmanıza vesile oluyoruz.

 8. İnsani Yardım

  Sivil toplum örgütlerinin her türlü hayır işlerinde baştan sona organizasyonel destek veriyor, tüm dini hassasiyetlere özen gösteriyor, hiçbir emeğin zayi olmasına izin vermiyoruz.

 9. Lojistik

  İhtiyaçlarınızı hızla, istenilen yere ulaştırmak için çalışıyoruz.

 10. İnşaat

  Hayalini kurduğunuz her türlü mimari yapının tüm inşaat süreçlerini temelden anahtar teslime güvencemiz altına alıyoruz. Yapılarda ihtiyaç duyulan her türlü dekorasyon, tadilat ve tamirat projelerini de üstleniyor yapıya yeni bir soluk kazandırıyoruz.

Misyonumuz

Müşterilerimizin beklentilerini en üst düzeyde karşılamak.

Vizyonumuz

Yurt içinde ve yurt dışında yüksek kalite-uygun fiyat dengesini sağlayan tedarikçi zincirini genişletmek. Gerek özel sektörde gerek kamuda bulunan müşterilerimizin arzu ve ihtiyaçlarına yönelik yenilikçi çözümler üretmek.

Değerlerimiz

Müşteri ve Tedarikçi Odaklılık
Operasyonel Mükemmeliyetçilik
Değerlerimize Bağlılık
Sürdürülebilirlik

Gelin Sizin de İşinizi

Kolaylaştıralım

Her türlü ürüne ulaşmanızı kolaylaştıracak olan tedarikçi firmanız olarak sizi bekliyoruz.